KWS
   
 

Přeji hezký den a vítám Vás na své stránce

Pro východní Čechy je typická různorodá krajinná mozaika, od pohraničních hor až k nížině Polabí. Turisty sem lákají skály, lidové stavby, královédvorské safari. Zlatá přilba a Velká pardubická jsou sportovními svátky mezinárodního významu…

Každá dostihová dráha má svou atmosféru. Nedostižná a zcela specifická je atmosféra závodiště v Pardubicích, kde se běhá jeden z nejtěžších překážkových dostihů evropského kontinentu − Velká pardubická steeplechase. Poprvé se tento sportovní podnik konal v roce 1874. Nejdéle pořádaný plochodrážní závod světa se pod názvem Zlatá přilba jezdí v Pardubicích již 80 let. Jeho první ročník se uskutečnil 29. září 1929.

Za zmínku ale stojí i třebechovický Proboštův betlém, který je sestaven z 351 figurek a mnoha dalších dřevěných dílů. Byl sestrojen na přelomu 19. a 20. století, je dlouhý 7 metrů a patří k největším na světě.

… a samozřejmě, východní Čechy jsou i oblastí intenzivní zemědělské rostlinné výroby. Pokud potřebujete poradit nebo pomoci při pěstování kukuřice či řepky, můžete mě kdykoli kontaktovat na mobilním telefonu 739 057 579, případně na e-mailové adrese m.vavrina@kws.com .

   

Váš poradce

Ing. Miroslav Vavřina

Ing. Miroslav Vavřina

Mobil: 739 057 579
Odeslat e-mail

 
KWS